ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : Admin
|
تاریخ : پنج‌شنبه 5 شهریور 1394 - ساعت 07:41:03
چاپ خبر

در فرهنگسرای ارسباران

آنسامبل قنبری‌مهر موسیقی معاصر می‌نوازد

آنسامبل مجلسی قنبری مهر در اولین اجرای خود با رویکرد جدیدی قصد دارد آثاری از اردوان وثوقی و نیما عطرکار روشن را در فرهنگسرای ارسباران اجرا کند.کنسرت آنسامبل قنبری مهر (پنجشنبه 12 شهریور ماه) از ساعت نه شب در فرهنگسرای ارسباران روی صحنه می‌رود و در این برنامه آثاری از نیما عطرکار روشن و اردوان وثوقی اجرا می‌شود.

آنسامبل قنبری‌مهر موسیقی معاصر می‌نوازد

آنسامبل مجلسی قنبری مهر که پیشتر در قالب کوارتت زهی قنبری مهر به اجرا پرداخته بود، قصد دارد پس از این با رویکردی جدید و با محوریت اجرای آثار آهنگسازان معاصر ایرانی به فعالیت خود ادامه دهد و این اجرا اولین کنسرت گروه با رویکرد جدید است.

در این کنسرت «کوارتت زهی شماره ۲» و «پئیریکا» برای کوارتت زهی و گیتار از اردوان وثوقی و «کوارتت زهی شماره 1» و «سکستت» برای کوارتت زهی، پیانو و سازهای کوبه ای از نیما عطرکار روشن اجرا می‌شود.

پیش از این آثاری از این دو آهنگساز در مجموعه «سکوت سیاه» توسط نشر هرمس منتشر شده است که دی ماه گذشته در سالن رودکی به روی صحنه رفت.

در این کنسرت؛ عادل پورصمدی (ویولا)، صبا صفوی (ویولن)، پویا فراگردی (ویولن)، فرمهر بیگلو (ویولن)، یاسمن کوزه‌گر (ویولنسل)، مطهر حسینی (پیانو)، نیما حسینی (سازهای کوبه‌ای) و بابک ولی پور (گیتار) به اجرای قطعات می‌پردازند.

بلیت‌های این کنسرت با قیمت ۴۵,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان در سایت تیوال به فروش می‌رسد.

آنسامبل مجلسی قنبری مهر,کنسرت,فرهنگسرای ارسباران,اردوان وثوقی,نیما عطرکار روشن
آمار بازدید : 276
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

تبلیغات

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500