ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : Admin
|
تاریخ : سه‌شنبه 31 شهریور 1394 - ساعت 14:51:46
چاپ خبر

حمایت رضا صادقی از یک عضو شورای شهر بندرعباس/ وقتی آقای مشکی‌پوش به کمپین حمایتی دریا می‌پیوندد

رضا صادقی از یک جوان همشهری خود و عضو شورای شهر بندرعباس در صفحه مجازی اش دفاع کرد.

حمایت رضا صادقی از یک عضو شورای شهر بندرعباس/ وقتی آقای مشکی‌پوش به کمپین حمایتی دریا می‌پیوندد

رضا صادقی در صفحات اجتماعی خود مطالب مختلف و متنوع اجتماعی زیادی را به اشتراک می‌گذارد و همیشه نسبت به شهر محل زندگی‌اش عرق خاصی داشته است.

کیانوش جهانبخش یکی از اعضای شورای شهر بندرعباس با هدف اعتراض به ورود بی‌رویه فاضلاب به دریا در این شهر،‌ خودش را در مقابل یکی از کانال‌های اصلی ورود فاضلاب به دریا قرار داد تا به این روش اعتراض خود را به این وضعیت و بی‌توجهی مسئولین شرکت آب و فاضلاب شهری بندرعباس اعلام کند.

این عضو شورای شهر بندرعباس در اقدامی جالب توجه و با هدف اعتراض به ورود بی‌رویه فاضلاب به دریا در این شهر،‌ خودش را در مقابل یکی از کانال‌های اصلی ورود فاضلاب به دریا قرار داد تا به این روش اعتراض خود را به این وضعیت و بی‌توجهی مسئولین شرکت آب و فاضلاب شهری بندرعباس اعلام کند.

 

 

وی گفت: ‌12 سال است که شرکت آب و فاضلاب بندرعباس،‌ پساب فاضلاب این شهر را به دریا می‌ریزد و نمی‌دانم که کدام قانون این کشور به این شرکت اجازه چنین اقدامی و تخریب این چنینی زیست محیط بندرعباس را می‌دهم.

جهانبخش به فاصله یک ساعت پیش از جلسه شورای شهر بندرعباس خود را در برابر یکی از کانال‌های واریز فاضلاب بندرعباس به دریا قرار داد و از آن جا نیز با همان لباس‌ها راهی جلسه علنی شورای شهر بندرعباس شد تا بدین شکل توجه جامعه و اعضای دیگر شورا و دستگاه‌های مسئول در این باره را اعلام کند.

رضا صادقی درباره این عضو شورای شهر نوشت: این جوان با عشق ایرانی-جنوبی برای حرمت شهر و مردمانش همیشه هرکاری توانسته انجام داده است. 12 سال شرکت آب و فاضلاب را راهی دریایی می‌کند که منبع رزق و روزی همخانه‌های من است. کیانوش همبازی کودکی و مدرسه من است که برای اعتراض جلوی لوله فاضلاب ایستاد! از کیانوش ممنوم که به قول های کودکی پاینده بود وقتی که قول دادیم صدای مردم باشیم.. ما با همیم.

رضا صادقی,عضو شورای شهر بندرعباس,حمایت,فاضلاب,دریا
آمار بازدید : 360
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 
 

تبلیغات

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500