ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : -------
|
تاریخ : چهارشنبه 8 مهر 1394 - ساعت 18:11:03
چاپ خبر

کنسرت گروه شوکران در نیاوران/ «یاران» موسیقی عرفانی می نوازد

دو گروه موسیقی سنتی «شوکران» و «یاران» طی روزهای آینده در فرهنگسرای نیاوران تازه ترین کنسرت موسیقایی خود را برگزار می کنند.

کنسرت گروه شوکران در نیاوران/ «یاران» موسیقی عرفانی می نوازد

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی سنتی «شوکران» ویژه بانوان به سرپرستی فایضه کامیاب یکشنبه ۱۲ مهر ماه در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

این گروه موسیقی سنتی در کنسرت پیش رو به بازخوانی آثار اساتید بزرگ موسیقی ایرانی خواهد پرداخت  .

ضربی بی تاب، حاصل عمر، بنوشان یارا، ضربیه اصفهان، امید عشق و شکایت دل قطعات بخش اول و ضربی خزان، شبی یاد دارم، گریلی، جام مدهوشی، آتش دل، دل بردی از من به یغما و دوش دوش قطعات بخش دوم این کنسرت هستند.

پدیده احرار نژاد تار، آوا ایوبی  تار باس، شیما بلوکی فر کمانچه و نازنین پدر ثانی  تنبک نوازندگان گروه سنتی «شوکران» در این کنسرت هستند.

کنسرت گروه «شوکران» یکشنبه ۱۲ مهرماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

کنسرت موسیقی عرفانی «یاوران» در نیاوران

کنسرت موسیقی عرفانی گروه «یاوران» به سرپرستی و آهنگسازی نوشین عقیقی و خوانندگی فرهاد رشیدی همزمان با عید سعید غدیر خم ۱۰ مهر ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود .

گروه یاوران در این کنسرت قطعاتی همچون یاوران، مویه و تصنیف انتظار و باران، حضور سبز، علی عشق و سرشقایق در دستگاه چهارگاه و آواز اصفهان و همچنین تصانیف ای عاشقان، شوق وصال، بی تو بسر نمی شود، عاشقانه و جان عاشق در دستگاه شور را اجرا می کنند.

 نوشین عقیقی آهنگساز و نوازنده در کنار استفاده از اشعار مولانا جلال الدین بلخی در چند تصنیف از سرودهای خود و هوشنگ عقیقی و فرهاد رشیدی بهره برده است .

معصومه احدی همخوان، حسین محمد حسینی نی و همخوان، پوریا جوانمیری قیچک باس و همخوان، سهیل سان احمدی دیوان و همخوان، اردوان عزیزی تنبور– عود و همخوان، پونه معظمی دف – تنبک و همخوان، فرهاد رشیدی خواننده و نوازنده تنبور و نوشین عقیقی دف، تنبور و همخوان گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند.

کنسرت گروه یاوران جمعه دهم مهر ماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

گروه شوکران, نیاوران, یاران, موسیقی عرفانی ,
آمار بازدید : 171
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

تبلیغات

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500