ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : -------
|
تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394 - ساعت 17:56:04
چاپ خبر

رضا صادقی در حال گذراندن تورکنسرتش در آمریکاست

رضا صادقى اين روزها در حال سپرى کردن تور اجراهاى زمستانى اش در آمريکا است.

رضا صادقی در حال گذراندن تورکنسرتش در آمریکاست

رادیوپدیده، خواننده موفق آلبوم شب بارونى، لحظه به لحظه حضورش در آمريکا تا تمرينهاى ارکسترش و برنامههاى پيش رويش در آمريکا را از طريق کانال شخصى خويش در تلگرام منتشر مى کند.
اين خواننده با توجه به استقبال خوب طرفداران خود از اجراى برنامه هايش در آمريکا در ويديويى خطاب به طرفدارانش در خارج از کشور به خصوص آمريکا از حضور و محبتشان تشکر و قدردانى کرد.

وى در اين فايل ويديوییگفت: هميشه از آرزوهايم بوده که براى مردمى اجرا کنم که يک عمر من را از راه دور حمايت کردند و لطفشان شامل حال من بوده و هميشه انرژى مثبتشان را از طريق ايميل و ساير شبکه هاى مجازى منتقل کردند.
صادقى ضمن تشکر از شرکت "ويولا اينترتيمنت"  که هماهنگى هاى حضور وى در آمريکا براى اجراى تور کنسرت هايش را  انجام داده است گفت: براى تک تک شب هايى که قرار است به همراه ارکستر مشکى پوشان افتخار حضور خدمت شما را داشته باشم يک ذوق ويژه و خاص دارم، اميدوارم اتفاقات خوبى که براى اين شب ها در نظر گرفتيم مورد توجهتان قرار بگيرد. 
صادقى با بيان اينکه موسيقى اتفاق بزرگى است و بهترين اتفاقش اين است که سفیر صلح تمام عيار انسانى است گفت اميدوارم به عنوان يک ايرانى بتوانم نماينده خوبى براى فرهنگ موسيقى داخل کشورم باشم.
صادقى گفت: آمده ام تا خاطره ساز باشم و شک ندارم با دعاى مردم خوبم و با انرژى مثبتى که از حضور و استقبال شما مى گيرم شب هاى ويژه و پر از خاطره اى را در کنار هم رقم خواهيم زد.
وی با توجه به حضور خود در آمريکا تا نوروز پيش رو از دلتنگى و وابستگى خود به خانواده و به خصوص دختر کوچکش تيارا ياد مى کند و خطاب به دوستداران خود در آمريکا مى گويد: بدون شک محبت و حضور و مهر شما تلطيف اين دلتنگى هاست. 
گفتنى است رضا صادقى خواننده محبوب موسيقى پاپ به همراه رهبر توانمند ارکسترش پويا نيک پور و جمعى از نوازندگان آمريکايى برنامه هاى گروه مشکى پوشان را به روى صحنه خواهند برد. 
برنامه هاى  اعلام شده رضا صادقى و گروه مشکى پوشان در شهرهاى آمريکا به شرح زير مى باشد .

13 feb —--- 24 بهمن--- Seattle
20 feb —--- 1 اسفند —— Los angeles
5 march —— 15 اسفند —— Dallas
12 march —— 23 اسفند —— San jose
26 march —— 7 فروردین —— Atlanta 
8 april —--- 20 فروردین---- Washingtin DC
9 april —--- 21 فروردین —— New York
22 april —--- 3 اردیبهشت —— Chicago
23 april —--- 4 اردیبهشت---- Arizina
30 april —--- 11 اردیبهشت —— Houston

رضاصادقی, تورکنسرت, آمریکا, پاپ, کنسرت, زمستان,
آمار بازدید : 790
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

تبلیغات

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500