ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید

مهدی اخوان ثالثMehdi Akhavan Sales

مهدی اخوان ثالث - Mehdi Akhavan Sales

اخبار مرتبط

گروه ˝چکاو˝ یاد رضا سقایی را در جشواره فجر زنده می‌کند
گروه ˝چکاو˝ یاد رضا سقایی را در جشواره فجر زنده می‌کند

مرتضایی گفت: گروه موسیقی چکاو سه سال است فعالیت جدی موسیقی دارد و اولین کنسرت رسمی ما هم در استان لرستان بود. برای بار اول است که در جشواره فجر شرکت می‌کنیم اما اکثر نوازندگان دارای سابقه‌های پربار فعالیت موسیقی هستند.

آلبوم موسیقی «اشارت نظر» منتشر شد
آلبوم موسیقی «اشارت نظر» منتشر شد

آلبوم «اشارت نظر» به آهنگسازی و خوانندگی میلاد درخشانی روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه در سراسر کشور منتشر شد. این آلبوم اولین اثر موسیقایی این نوازنده و آهنگساز است که در آن به خوانندگی هم پرداخته است.آلبوم «اشارت نظر» به آهنگسازی و خوانندگی میلاد درخشانی روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه در سراسر کشور منتشر شد. این آلبوم اولین اثر موسیقایی این نوازنده و آهنگساز است که در آن به خوانندگی هم پرداخته است. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930624000397#sthash.1LfaYQyb.dpufآلبوم «اشارت نظر» به آهنگسازی و خوانندگی میلاد درخشانی روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه در سراسر کشور منتشر شد. این آلبوم اولین اثر موسیقایی این نوازنده و آهنگساز است که در آن به خوانندگی هم پرداخته است. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930624000397#sthash.1LfaYQyb.dpufآلبوم «اشارت نظر» به آهنگسازی و خوانندگی میلاد درخشانی روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه در سراسر کشور منتشر شد. این آلبوم اولین اثر موسیقایی این نوازنده و آهنگساز است که در آن به خوانندگی هم پرداخته است. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930624000397#sthash.1LfaYQyb.dpuf

فاصله عمیقی بین هنر موسیقی و مخاطب موسیقی ایرانی افتاده است
فاصله عمیقی بین هنر موسیقی و مخاطب موسیقی ایرانی افتاده است

آخرین بار اجرای او و گروهش را در خلال جشنواره موسیقی فجر امسال دیدم. البته بعد از آن هم کامور و گروهش اجراهایی داشتند، اما سابقه شنیداری مستقیم من از آرشه‌های مصنف «سراسر مه» آخرین بار جشنواره موسیقی فجر را به یاد می‌آورد. 

کاراکتر باقی مانده : 500