ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : ---
|
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1393 - ساعت 19:58:35
چاپ خبر

علی اصحابی: با آن اجرا فقط خواستم مردم را شاد کنم

<p class="MsoNormal" dir="RTL" style="text-align: justify; direction: rtl; unicode-bidi: embed;"><span lang="AR-SA">خواننده آلبوم «کولاک» پس از انتشار ویدئویی از اجرای پلی بک اش در یک برنامه تلویزیونی و حاشیه‌های فراوانی که در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه ها ایجاد شد، در حالی که در روزهای گذشته درباره این اجرا سکوت&nbsp;&nbsp;کرده بود درباره این ماجرا توضیحاتی داد.</span><span lang="FA"><o:p></o:p></span></p><div><span lang="AR-SA"><br></span></div>

علی اصحابی.jpgخواننده آلبوم «کولاک» پس از انتشار ویدئویی از اجرای پلی بک اش در یک برنامه تلویزیونی و حاشیه‌های فراوانی که در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه ها ایجاد شد، در حالی که در روزهای گذشته درباره این اجرا سکوت  کرده بود درباره این ماجرا توضیحاتی داد.

به گزارش «موسیقی ما»، علی اصحابی که اجرای پلی بک اش در برنامه زنده شبکه «شما» حاشیه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی و برهی رسانه‌ها داشت، در ابتدای صحبت هایش درباره آن اجرا و آن شب گفت: «متاسفم که با گذشت این همه سال از آغاز به کار فعالیت های موسیقی ام، همچنان برخی ها با تنگ نظری و اعمال سلیقه شخصی، سعی در تخریب وجهه من دارند.»

وی که در این اجرا در برابر دوربین های پخش زنده و در حالی که اجرایی پلی بک داشت ولی با انرژی و هیجان فراوان و حرکات خاص ظاهر شده، ادامه داد: «تا کی خواننده ها و اهالی موسیقی باید سیبل و قربانی تنگ نظری عده ای خاص باشند؟ باور کنید شدت فشارها به من به قدری بالا بود که به حال و اوضاع موسیقی در کشور و خودم گریه ام گرفته بود. من با آن حرکات فقط خواستم بینندگان برنامه را شاد کنم. مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری که امسال را به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری کردند من هم سعی کردم اندکی به دوستداران فرهنگ و موسیقی حالِ خوب و انرژی مثبت القا کنم.»

این خواننده با «عجیب» توصیف کردن شدت حمله ها به او و نوع اجرایش در این برنامه، توضیح داد: «هرگز فکر نمی کردم برعکس گرفتن میکروفن یا تعظیم در برابر ملتی که همه دار و ندارم را از آنها دارم، تا این حد برای بعضی تندرو ها نگران کننده باشد. من ده سال تمام است که کار می کنم و از این ده سال پنج سال اش را ممنوع الکار بودم. در سالهایی هم که فعالیت های رسمی خود را از سر گرفتم، همه حواسم بر این موضوع بود که بتوانم بهترین آثار را برای مخاطبان هنر تولید و ارائه کنم.»

علی اصحابی همچنین درباره توجه ویژه اش به آثار مفهومی و نگاه فرهنگی در کارهای تولیدی خود گفت: «این آقایانی که دارند به من انگ های مختلف می زنند وقتی من در صفحه شخصی ام برای کمک به معلولین و جانبازان درخواست کمک و اطلاع رسانی کردم کجا بودند؟ چرا وقتی برای امام رضا (ع) قطعه ای را خواندم حتی منتشر اش نکردند؟ وقتی برای خرمشهر و شهدا کار زدم حتی باز نشر اش نکردند و خبرش را روی خبرگزاری هایشان نرفتند؟ آنها دروغ گو هایی هستند که فقط قصد شان تخریب وجهه هنرمند است. خود من از بطن خانواده شهدا به جامعه هنری معرفی شده ام و حساسیت هایم بیشتر از همه در این قبیل مواقع است. امیدوارم خداوند بزرگ همه ما را به راه راست هدایت کند.»

این خواننده در انتهای صحبت هایش نیز درباره انتشار خبر «برخورد مسئولین صدا و سیما با او و ممنوع التصویر شدن اش در رسانه ملی» نیز توضیح داد: «این برنامه سه شنبه به صورت زنده روی آنتن رفت و جمعه هم باز پخش شد. اگر مشکلی داشت هرگز اجازه بازپخش آن داده نمی شد. احترام خاصی هم به مسئولین صدا و سیما داشته و دارم و از حمایت هایشان ممنونم. از همه هوادارانم نیز که در این روزها از انتشار این اخبار ناراحت شدند عذر خواهی می کنم و امیدوارم به زودی با انتشار آثار جدید به دیدار شان بیایم.»علی اصحابی, تلویزیون, صدا و سیما, پلی بک, علی اصحابی در شبکه شما, کولاک, آلبوم کولاک, مسابقه خوانندگی ایرانیان, آوا رکورد
آمار بازدید : 1,386
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500