ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : ----
|
تاریخ : دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت 11:24:08
چاپ خبر

مهرداد کاظمی بازمی گردد

<font color="#000000">مهرداد کاظمی؛ خواننده پاپ کشورمان که برای &nbsp;مداوا به آمریکا سفر کرده بود، درصدد بازگشت به ایران است. این خواننده قصد دارد پس از بازگشت به ایران نسبت به انتشار آثاری که آماده انتشار دارد، اقدام کند.</font>

ک2.jpg

مهرداد کاظمی؛ خواننده پاپ کشورمان که برای  مداوا به آمریکا سفر کرده بود، درصدد بازگشت به ایران است. این خواننده قصد دارد پس از بازگشت به ایران نسبت به انتشار آثاری که آماده انتشار دارد، اقدام کند.
به گزارش پایگاه خبری موسیقی‌ایرانعلی کاظمی فرزند این خواننده با اعلام این خبر گفت: طی این مدت که پدرم دور از ایران به سر می‌برد تحت مداوا بود وهم‌اکنون در وضیعت مناسب جسمانی به سر می‌برد.کاظمی این خواننده در ادامه افزود: پدرم تعداد بسیاری قطعه ساخته‌شده و آماده دارد که به‌محض ورودش به ایران نسبت به انتشارآن‌ها در قالب آلبوم‌های متعدد اقدام خواهیم کرد.
وی همچنین گفت: مدت‌هاست که پدرم بهبودی خود را بازیافته است اما هنوز تحت مراقبت پزشکان معالجش قرار دارد و تا یکی دو ماه  آینده دیگر نیازی به مراقبت پزشکی ندارد و به ایران باز می‌گردد.
مهرداد کاظمی از خواننده‌های پیشکسوت است که تاکنون سرودهای بسیاری را اجرا کرده است. از میان سرودهای انقلابی معروف اومی‌توان به ای ساربان اشاره کرد که وی را به اوج شهرت رساند.
وی سال گذشته دچار عارضه مغزی و بلافاصله در بیمارستان مدائن تهران بستری شد. سپس برای مداوای کامل به آمریکا رفت و تحت معالجه قرار گرفت.
آوارکورد ,مسابقه بزرگ خوانندگی ایرانیان ,مهردادکاظمی ,خواننده پاپ ,درمان بیماری ,موسیقی
آمار بازدید : 444
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500