ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : ----
|
تاریخ : یک‌شنبه 29 تیر 1393 - ساعت 12:57:03
چاپ خبر

آموزش موسیقی در فرهنگسراها با کیفیتی بالا دنبال می‌شود

معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:

<p class="MsoNormal" dir="RTL" style="margin-top:3.6pt;margin-right:0cm;margin-bottom: 3.6pt;margin-left:0cm"><span lang="FA">عبدالحسینی، معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: آموزش موسیقی در فرهنگسراهای تهران تعطیلی نشده است, بلکه توقفی ایجاد شده است تا کلاس‌های موسیقی در فرهنگسراهای تهران با کیفیت بالایی دنبال شود.</span></p>

تهران.jpgعبدالحسینی، معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: آموزش موسیقی در فرهنگسراهای تهران تعطیلی نشده است, بلکه توقفی ایجاد شده است تا کلاس‌های موسیقی در فرهنگسراهای تهران با کیفیت بالایی دنبال شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم، تعطیلی کلاس‌های موسیقی در فرهنگسراهای تهران در حال حاضر به دغدغه بسیاری از اهالی هنر و موسیقی تبدیل شده است.

بسیاری معتقدند تعطیلی کلاس‌های موسیقی در فرهنگسراها برنامه‌ای از پیش تعیین شده است تا به موسیقی ضربه زند. بسیاری از مدرسان موسیقی در فرهنگسراها نیز این حرکت را بی کار کردن بیش از هزار مدرس موسیقی دانسته‌اند. از طرف دیگر بسیاری از هنرجویان موسیقی و خانواده‌هایشان در فکر پیدا کردن کلاسی مطمئن برای ادامه یادگیری موسیقی هستند.

اما این فقط یک روی سکه است.

روی دیگر سکه مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هستند که تعطیلی یا به روایتی توقف در برگزاری کلاس‌های موسیقی را دورخیزی برای آغازی قدرتمند می‌دانند. این مسئولان و در صدر آنها امیر عبدالحسینی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران معتقد هستند کلاس‌های آموزش موسیقی در فرهنگسراهای تهران از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده‌اند.

عبدالحسینی معتقد است در بحث آموزش هیچ چیز مهمتر از کیفیت نیست. معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران که خودش از نوازندگان سه تار است، می‌گوید: اگر هنرجویی در زمینه آموزش موسیقی نکته و یا تکنیکی را اشتباه یاد بگیرد، سال‌های بسیاری باید تلاش کند تا آن را اصلاح کند.
عبدالحسینی ,شهرداری تهران ,آموزش موسیقی ,آوارکورد ,مسابقه بزرگ خوانندگی ایرانیان
آمار بازدید : 469
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500