ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : ----
|
تاریخ : دوشنبه 6 مرداد 1393 - ساعت 05:13:50
چاپ خبر

گروه «اینک» به یاد محمدرضا لطفی به روی صحنه می‌رود

گروه«اینک» به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری و مقداد شاه حسینی کنسرت خود را با استفاده از آثار انور براهیم در تقدیم به مقام هنری محمدرضا لطفی به روی صحنه خواهد برد.

انور.jpgگروه«اینک» به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری و مقداد شاه حسینی کنسرت خود را با استفاده از آثار انور براهیم در تقدیم به مقام هنری محمدرضا لطفی به روی صحنه خواهد برد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این کنسرت که 15  تا 17 مردادماه با عنوان«اینک...دریچه‌ای به بیکرانگی...»  در تالار رودکی برگزار خواهد شد گروه موسیقی اینک متشکل از حامد فکوری و مقداد شاه حسینی(تار)،شروین مهاجر(کمانچه)، فرهاد صفری(تمبک و زروان)، پوریا فرجی(سنتور آلتو)، نگار نوراد(ویولنسل) و اشکان کمانگری(خواننده) در سه بخش به اجرای موسیقی می پردازند به طوری که بخش اول این اجرا به بداهه نوازی تار حامد فکوری  و بخش دوم نیز به بداهه نوازی سه تار مقداد شاه حسینی اختصاص دارد.

گروه اینک در بخش سوم  به اجرای آثاری از «انور براهیم» نوازنده برجسته تونسی عود خواهند پرداخت به طوری که در این قسمت مقدمه در آواز بیات اصفهان  بر اساس قطعه ای از انور براهیم با تنظیم حامد فکوری، قطعه «خورشید را در کوچه صدا کن» ساخته انور براهیم با تنظیم حامد فکوری  ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان با اشعاری از مهدی اخوان ثالث ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان ،تصنیف دشت بیکران به آهنگسازی و تنظیم  حامد فکوری با شعری از مهدی اخوان ثالث اجرا می شود.

همچنین قطعات بداهه نوازی در دستگاه نوا ، چهارمضراب در دستگاه نوا به  آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی بر اساس ریتمی از فرهاد صفری همراه با آواز بر روی شعری از مولانا جلال الدین بلخی ، ساز و و آواز در دستگاه نوا  و تصنیف دریچه به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی با  شعری از مهدی اخوان ثالث از دیگر قطعات این بخش است.

گروه موسیقی اینک سال 90 به خوانندگی سینا سرلک در تالار وحدت به روی صحنه رفتند و این اولین کنسرت گروه بعد از گذشت سه سال است.

 

محمدرضا لطفی ,انورابراهیمی ,مقداد شاه حسینی ,بیات اصفهان ,آوارکورد ,مسابقه بزرگ خوانندگی ایرانیان
آمار بازدید : 507
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500