ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : نازنین سطوتی
|
تاریخ : سه‌شنبه 22 مهر 1393 - ساعت 00:54:59
چاپ خبر

کنسرت مختاباد این بار به نفع کودکان کار!

عبدالحسین مختاباد از خوانندگان موسیقی ایرانی که شهریور ماه کنسرتی را به نفع کودکان غزه برگزار کرده بود، قصد دارد این بار به نغع کودکان کار ایران روی صحنه برود.

عبدالحسین مختاباد از خوانندگان موسیقی ایرانی که شهریور ماه کنسرتی را به نفع کودکان غزه برگزار کرده بود، قصد دارد این بار به نغع کودکان کار ایران روی صحنه برود.
سید عبدالحسین مختاباد که ریاست کمیته هنر شورای اسلامی شهر تهران را بر عهده دارد، روز شنبه در تشریح جزئیات این برنامه موسیقی گفت: پس از برگزاری کنسرت به نفع کودکان غزه، به فکر برگزاری کنسرتی به نفع کودکان کار کشورمان افتادم.
وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولان شهری، قرار است این کنسرت پس از ماه محرم و صفر برگزار شود و از این رو رایزنی‌هایی با سازمان‌های مردم‌نهاد مرتبط با کودکان کار در حال انجام است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: همچنین مذاکراتی با فاطمه دانشور دیگر عضو شورای شهر تهران که با سازمان‌های مردم‌نهاد کودکان کار در ارتباط است، صورت گرفته تا عواید حاصل از این کنسرت صرف کودکان کار ایرانی شود.
عواید کنسرت پیشین مختاباد به نفع کودکان غزه، در صحن علنی شورای شهر به سفیر فلسطین در ایران تحویل داده شد.

کنسرت,کنسرت مختاباد,کنسرت جدید,کنسرت های جدید,کنسرت های آینده,عبدالحسین مختاباد,کنسرت جدید مختاباد,کودکان کار,konsert,koncert,konserte mokhtabad,koncerte mokhtabad,konserte jadid,konserthaye jadid,koncerte jadid,koncerthaye jadid,konserthaye ayande,koncerthaye ayande,abdolhossein mokhtabad,hossein mokhtabad,koodakane kar
آمار بازدید : 366
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500