ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : Admin
|
تاریخ : سه‌شنبه 20 آبان 1393 - ساعت 13:35:15
چاپ خبر

کویتی‌پور: از ضرغامی خواستم صدایم را پخش نکنند/ وزارت ارشاد «غریبانه 2» را بدون هماهنگی من منتشر کرد

<p class="MsoNormal" dir="RTL" style="text-align: justify; direction: rtl; unicode-bidi: embed;"><span lang="AR-SA">غلامعلی کویتی‌پور گفت: در آلبوم «غریبانه&nbsp;</span><span lang="FA">۲»&nbsp;</span><span lang="AR-SA">به غیر از دو قطعه که صدای اصلی خودم بود بقیه قطعات تقلید صدای من بود و صدای اصلی من نبود. وزارت ارشاد با انتشار این آلبوم به اسم کویتی‌پور احترام گذاشت اما به خود کویتی‌پور نه.</span></p><div><span lang="AR-SA"><br></span></div>

غلامعلی کویتی‌پور.jpgغلامعلی کویتی‌پور گفت: در آلبوم «غریبانه ۲» به غیر از دو قطعه که صدای اصلی خودم بود بقیه قطعات تقلید صدای من بود و صدای اصلی من نبود. وزارت ارشاد با انتشار این آلبوم به اسم کویتی‌پور احترام گذاشت اما به خود کویتی‌پور نه.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، غلامعلی کویتی‌پور با اشاره به انتشار بدون هماهنگی آلبوم «غریبانه 2» توسط وزارت ارشاد گفت: در این آلبوم به غیر از دو قطعه که صدای اصلی خودم بود، بقیه قطعات تقلید صدای من بود و صدای اصلی من نبود. وزارت ارشاد با انتشار این آلبوم به اسم کویتی‌پور احترام گذاشت اما به خود کویتی‌پور نه.

وی افزود: دلیل جمع‌آوری این آلبوم به هیچ‌عنوان بحث مالی نبود دلیل اصلی آن این بود که قطعات صدای من نبود و حتی ملودی‌ها هم برای من نبود.

این حماسه‌خوان در ادامه گفت:‌ حتی قطعه «ممد نبودی» هم با صدای مسعود کرامتی از رسانه ملی پخش می‌شود. من در همین ارتباط جلسه‌ای با آقای ضرغامی داشتیم و از ایشان خواستم به هیچ عنوان هیچ اثری تحت عنوان نام من پخش نشود. جالب اینجا است که وقتی در یک برنامه رادیویی تلفنی راجع‌به قطعه «ممد نبودی» صحبت می‌کردیم این قطعه با صدای مسعود کرامتی پخش می‌شد.

وی افزود: هنوز هم در خیابان مردم از من می‌پرسند مگر شما قطعه «ممد نبودی» را نخواند‌ه‌اید؟ من هم در پاسخ می‌گویم چرا اما قطعه‌ای که من خواندم موسیقی نداشت و فقط کلام بود. ما در این چند ساله به راحتی می‌توانستیم این قطعه را در کنار موسیقی هم قرار دهم و ارکستر صداوسیما کاملاً در اختیارمان بود اما نخواستم این کار را انجام دهم چرا که برای هنر چارچوب خاصی قائل هستم.

غلامعلی کویتی‌پور, غریبانه ۲, ضرغامی, تقلید, ممد نبودی, مسعود کرامتی, وازرت فرهنگ و ارشاد اسلامی, وزارت ارشاد, رادیو پدیده, Radio Padide, Radio Padideh
آمار بازدید : 690
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500