ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : دوشنبه 26 آبان 1393 - ساعت 11:34:59
چاپ خبر

«لیان» به تهران می‌آید/ طنین موسیقی سوگواری بوشهر در مالزی

محسن شریفیان سرپرست گروه موسیقی «لیان» که به تازگی از مالزی برگشته است درباره حضورش در دومین جشنواره فرهنگ و هنر کشورهای اسلامی در مالزی به خبرنگار مهر گفت: دومین جشنوارهبین المللی فرهنگ و هنر کشورهای اسلامی 8 تا 12 آبان با حضور 10 کشور در مالزی برگزار شد که من از ایران بخش هایی از موسیقی سوگواری بوشهر را اجرا کردم. ضمن اینکه در این اجرا محمدحسن کریمی مرا همراهی می کرد.


liyan.jpgمحسن شریفیان سرپرست گروه موسیقی «لیان» که به تازگی از مالزی برگشته است درباره حضورش در دومین جشنواره فرهنگ و هنر کشورهای اسلامی در مالزی به خبرنگار مهر گفت: دومین جشنوارهبین المللی فرهنگ و هنر کشورهای اسلامی 8 تا 12 آبان با حضور 10 کشور در مالزی برگزار شد که من از ایران بخش هایی از موسیقی سوگواری بوشهر را اجرا کردم. ضمن اینکه در این اجرا محمدحسن کریمی مرا همراهی می کرد.
وی درباره انتخاب موسیقی سوگواری بوشهر برای اجرا در این جشنواره توضیح داد: این جشنواره به مناسبت آغاز سال هجری قمری در ماه محرم برگزار می شود و چون این ایام برای ما شیعیان با مراسم عزاداری امام حسین(ع) همراه است بخش هایی از موسیقی سوگواری بوشهر را اجرا کردم و در این اجرا جنبه های زیبایی شناسی موسیقی بوشهر را در نظر داشتم.
سرپرست گروه موسیقی «لیان» افزود: همه تلاش من این بود که در دومین جشنواره فرهنگ و هنر کشورهای اسلامی در مالزی موسیقی بومی ایران را معرفی کنم.
این نوازنده نی انبان در پایان خبر داد: پس از پایان ماه محرم و صفر همراه با گروه موسیقی «لیان» کنسرتی در تهران برگزار می کنم. همچنین در تدارک برگزاری دو کنسرت در خارج از کشور هستم.

محسن شریفیان,لیان,رادیو پدیده,radio padide
آمار بازدید : 397
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500