ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : سه‌شنبه 27 آبان 1393 - ساعت 14:30:36
چاپ خبر

طرح عضوگیری انجمن موسیقی ایران از سراسر کشور

به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، علی ترابی مدیرعامل انجمن روز گذشته (26 آبانماه) در جلسه هیات امنای انجمن موسیقی ایران که با حضور ترکیب کامل هیات برگزار شد، پیشنهاد کرد که با توجه به شرایط و وضعیت موسیقی کشور و رشد تعداد فارغ‌التحصیلان رشته موسیقی و نیز هنرآموختگان سیستم آزاد آموزش موسیقی و نیز با هدف جلب مشارکت و تقویت جایگاه صنفی شعب انجمن موسیقی، انجمن موسیقی ایران طرح عضوگیری از داوطلبان را به طور جدی بررسی نماید.


ozv.jpgبه نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، علی ترابی مدیرعامل انجمن روز گذشته (26 آبانماه) در جلسه هیات امنای انجمن موسیقی ایران که با حضور ترکیب کامل هیات برگزار شد، پیشنهاد کرد که با توجه به شرایط و وضعیت موسیقی کشور و رشد تعداد فارغ‌التحصیلان رشته موسیقی و نیز هنرآموختگان سیستم آزاد آموزش موسیقی و نیز با هدف جلب مشارکت و تقویت جایگاه صنفی شعب انجمن موسیقی، انجمن موسیقی ایران طرح عضوگیری از داوطلبان را به طور جدی بررسی نماید.
در این جلسه مقرر شد این پیشنهاد با نظرخواهی از روسای شعب استانی انجمن موسیقی و نیز تشکیل جلسات تخصصی، به صورت جدی تر مورد بررسی قرار گیرد.
لازم به ذکر است در این جلسه، رئیس هیات امنا، اعضا و مدیرعامل انجمن موسیقی آقایان: سیدمحمد میرزمانی، هادی آرزم، عبدالحسین مختاباد، حمید شاهنگیان و علی ترابی حضور داشتند.

طرح عضوگیری انجمن موسیقی ,رادیو پدیده,radio padide
آمار بازدید : 985
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500