ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : شنبه 1 آذر 1393 - ساعت 21:28:57
چاپ خبر

قدردانی پدر مرتضی پاشایی از مردم و مسئولان

پدر مرتضی پاشایی در پیامی برای قدردانی از مردم و مسئولان آورده است:<br>حضور شما باعث دلگرمى من و خانواده‌ام شد. به هیچ زبانى نمی‌توانم سپاسگزار شما باشم که در این مدت در کنار ما ایستادید. محبت شما ما را غرق در آرامش کرد و می‌دانیم که اگر یارى و دعاهاى شما نبود سپرى کردن این روزهاى سخت و طاقت فرسا برایمان ناممکن مى شد.


naserrr2.jpgپدر مرتضی پاشایی در پیامی برای قدردانی از مردم و مسئولان آورده است:
حضور شما باعث دلگرمى من و خانواده‌ام شد. به هیچ زبانى نمی‌توانم سپاسگزار شما باشم که در این مدت در کنار ما ایستادید. محبت شما ما را غرق در آرامش کرد و می‌دانیم که اگر یارى و دعاهاى شما نبود سپرى کردن این روزهاى سخت و طاقت فرسا برایمان ناممکن مى شد.
از ریاست محترم جمهور آقاى دکتر روحانى و نهاد ریاست جمهورى متشکرم که در این مدت مارا حمایت کردند، از مهندس فریدون برادر و دستیار ویژه رئیس جمهور، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامى آقاى جنتى، معاون هنرى وزارت ارشاد آقای مرادخانی و کارمندان عزیز معاونت هنرى، مدیر کل محترم دفتر موسیقی، حراست و پرسنل وزارت ارشاد، مدیریت، حراست و پرسنل تالار وحدت، شهردار محترم و پرسنل شهردارى تهران، خاصه دکتر شوشتری، شهردار و پرسنل محترم شهرداری منطقه ٢ تهران، سازمان صدا و سیما، آقاى زنگنه وزیر نفت، مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا، خانم قیومى رئیس ارتباطات ریاست جمهورى، دکتر اصولى مدیر عامل شرکت ملى نفت خزر، حراست وزارت نفت، ریاست و هیئت مدیره مسجد امیرالمومنین، کلیه تیم‌های فنی، صوت، نور، تصویر، فیلمبرداری و دوستان نظامى و انتظامى وسایر دست اندرکاران، و همچنین آقایان بهمن آبادى، جلال‌زاده، تفیله و محسنى و کرد ممنونم که در طى این مدت صمیمانه ما را حمایت کردند.
از دکتر توکلى، دکتر عامرى و دکتر مقدم پزشکان معالج مرتضى، مدیریت، کارکنان و حراست بیمارستان بهمن تشکر می‌کنم که در این روز‌ها وراى وظایف پزشکى ما را همراهى کردند.
از تمامى هنرمندان عرصه‌هاى موسیقى، سینما و تئا‌تر و ورزشکارانى که در این مدت با ارسال پیام هاى تسلیت و حضورشان در برگزارى مراسم به ما دلگرمى دادند سپاسگزارم.
از مردم آگاه و فهیم ایران متشکرم که محبت بى دریغشان در این مدت همواره با ما بود.
و تشکر ویژه اى دارم از برگزارکننده مراسم محمد حسین توتونچیان مدیرعامل موسسه فرهنگى هنرى ققنوس و سید جواد هاشمى که دلسوزانه و برادرانه در این مدت کنار ما بودند.
اگر عزیزانى هستند که نامشان برده نشده برمن ببخشید که این مصیبت بزرگ یاراى حافظه را از من ربوده است."
مرتضی پاشایی جمعه گذشته پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.

قدردانی پدر مرتضی پاشایی از مردم و مسئولان,رادیو پدیده,radio padide
آمار بازدید : 488
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500