ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : یک‌شنبه 2 آذر 1393 - ساعت 10:18:14
چاپ خبر

شهرداد روحانی: ارکستر سمفونیک در دنیا مطرح می‌شود اگر...

رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران گفت: همیشه پیگیر اخبار ارکستر سمفونیک هستم و از وقفه‌ای که در فعالیتش افتاده است، بسیار متأسفم؛ اما به‌تازگی خبرهای خوبی در این زمینه می‌شنوم.


hahrdad.jpgرهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران گفت: همیشه پیگیر اخبار ارکستر سمفونیک هستم و از وقفه‌ای که در فعالیتش افتاده است، بسیار متأسفم؛ اما به‌تازگی خبرهای خوبی در این زمینه می‌شنوم.
شهرداد روحانی اظهار کرد: با این‌که در ایران زندگی نمی‌کنم، اما همیشه پیگیر فعالیت‌های ارکستر سمفونیک تهران هستم و خوشحالم که مسوولان برای فعالیت دوباره‌ی ارکستر در حال تلاش و برنامه‌ریزی هستند.
او ادامه داد: ارکستر سمفونیک تهران برای ادامه‌ی حیات، در درجه‌ی اول به رفع مشکلات اقتصادی نیاز دارد و این مشکل باید حل شود تا ارکستر بتواند همگام با ارکسترهای برتر دنیا حرکت کند. از طرفی، تمرین با رهبران نیز باید به‌صورت مداوم انجام شود.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌که آیا حاضر است در صورت بهبود شرایط، بار دیگر ارکستر سمفونیک را رهبری کند؟ گفت: اگر این شرایط پیش آید، با آغوش باز از آن استقبال خواهم کرد، چه‌چیز بهتر از این‌که آدم با هموطنانش کار کند و با آن‌ها در ارتباط باشد. امیدوارم در آینده باز هم با ارکستر سمفونیک همکاری کنم.
روحانی همچنین افزود: من توانایی و استعداد زیادی در بچه‌های ایران می‌بینم. اگر برنامه‌ریزی درست انجام شود و مشکلات اقتصادی هم حل شوند، ارکستر سمفونیک تهران می‌تواند یکی از مطرح‌ترین ارکسترهای آسیا و حتی دنیا باشد.

شهرداد روحانی,رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران,رادیو پدیده,radio padide
آمار بازدید : 356
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500