ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : یک‌شنبه 16 آذر 1393 - ساعت 18:56:02
چاپ خبر

ثبت نام 206 گروه در جشنواره موسیقی فجر

به نقل از  روابط عمومی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، در این دوره از جشنواره 206 گروه و هنرمند تقاضای خود را به دبیرخانه جشنواره موسیقی فجر اعلام كرده‌اند.


55.jpgبه نقل از  روابط عمومی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، در این دوره از جشنواره 206 گروه و هنرمند تقاضای خود را به دبیرخانه جشنواره موسیقی فجر اعلام كرده‌اند.
در این دوره و در شاخه موسیقی كلاسیك ایرانی 61 گروه اعلام حضور كرده اند كه از این تعداد 23 گروه از تهران و 38 گروه از شهرستان ها هستند. در شاخه موسیقی كلاسیك غیرایرانی 19 گروه شامل 9 گروه تهرانی و 10 گروه شهرستانی و در شاخه آواز جمعی 15 گروه شامل 8 گروه تهرانی و 7 گروه شهرستانی آثارشان را به دبیرخانه ارسال كرده‌اند.
در بخش رقابتی سی امین جشنواره موسیقی فجر در شاخه آهنگسازی موسیقی ایرانی 38 هنرمند آثار خود را در این جشنواره شركت داده اند كه از این تعداد 18 اثر از تهران و 20 اثر از شهرستان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است . در شاخه آهنگسازی موسیقی كلاسیك غیر ایرانی نیز 60 اثر ارسال شده كه از این تعداد 33 اثر از تهران و 27 اثر از شهرستانها بوده‌اند.
در بخش پایان نامه نیز 13 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده كه از این میان 9پایان نامه متعلق به تهران و 4 پایان نامه از شهرستانها بوده است.
هم‌اكنون 206 گروه و اثر راه یافته به بخش رقابتی سی امین جشنواره موسیقی فجر توسط هیات انتخاب و داوری در حال بررسی است كه با اتمام بازبینی، اسامی گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی از سوی روابط عمومی جشنواره اعلام خواهد شد.

جشنواره موسیقی فجر,
آمار بازدید : 518
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500