ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : سه‌شنبه 25 آذر 1393 - ساعت 19:09:24
چاپ خبر

حضور نمایندگان همه گونه‌های موسیقی در جشنواره سی‌ام موسیقی فجر

دبیر اجرایی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از حضور نمایندگان همه گونه‌های موسیقی در این دوره از جشنواره خبر داد. به نقل از روابط عمومی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، علی ترابی دبیر اجرایی این دوره از جشنواره گفت: امسال شاهد حضور همه گونه‌های فعال موسیقی کشور در جشنواره خواهیم بود به طوری که نمایندگانی از ژانرهای نواحی، کلاسیک، ‌سنتی و پاپ در سالنهای مختلف به روی صحنه خواهند رفت.


torabi.jpgدبیر اجرایی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از حضور نمایندگان همه گونه‌های موسیقی در این دوره از جشنواره خبر داد. به نقل از روابط عمومی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، علی ترابی دبیر اجرایی این دوره از جشنواره گفت: امسال شاهد حضور همه گونه‌های فعال موسیقی کشور در جشنواره خواهیم بود به طوری که نمایندگانی از ژانرهای نواحی، کلاسیک، ‌سنتی و پاپ در سالنهای مختلف به روی صحنه خواهند رفت.
وی ادامه داد: در جشنواره سی‌ام موسیقی فجر همانند دو دوره گذشته تمرکز اصلی موسیقی کلاسیک ایرانی در بخش نسلی دیگر و تمرکز اصلی موسیقی کلاسیک غیر ایرانی در بخش استعدادهای درخشان است.
ترابی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر گفت: برای اولین بار دراین دوره این امکان فراهم شده که جشنواره به سمت مشارکت بخش خصوصی حرکت کند. همچنین در این دوره این احتمال وجود دارد که بلیت فروشی اجرا‌ها زود‌تر از سالهای گذشته آغاز، و به صورت تکفیکی سالن به سالن انجام شود.
دبیر اجرایی سی امین جشنواره موسیقی فجر در خاتمه اظهار کرد: پوستر این دوره از جشنواره مراحل پایانی آماده سازی خود را طی می‌کند به طوری که هفته اول دیماه به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.
سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به دبیری حسن ریاحی اواخر بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود.

سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر,ترابی
آمار بازدید : 435
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500