ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : یک‌شنبه 28 دی 1393 - ساعت 16:43:33
چاپ خبر

آلبوم گروه «ایده» به خوانندگی و آهنگسازی «علی تفرشی» منتشر خواهد شد

جدیدترین آلبوم «علی تفرشی» به همت شرکت «آوای سوته دلان» به مدیریت «مهدی میرزاباقریان» راهی پیشخوان فروشگاه های فرهنگی می شود. او که یکی از خواننده های با سابقه است این بار در قالب گروه «ایده» یک آلبوم موسیقی تلفیقی را به زودی ارائه خواهد کرد. علی تفرشی خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده گروه ایده است و در این مجموعه اشعاری از «مولانا»، «عطار»، «سعدی»، «عراقی» و «هوشنگ ابتهاج» را خوانده است. آلبوم این گروه شامل سازبندی متنوعی است و جمعی از بهترین نوازنده های موسیقی کشور در آن هنرنمایی کرده اند.


IMG20104524_0.jpgجدیدترین آلبوم «علی تفرشی» به همت شرکت «آوای سوته دلان» به مدیریت «مهدی میرزاباقریان» راهی پیشخوان فروشگاه های فرهنگی می شود. او که یکی از خواننده های با سابقه است این بار در قالب گروه «ایده» یک آلبوم موسیقی تلفیقی را به زودی ارائه خواهد کرد. علی تفرشی خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده گروه ایده است و در این مجموعه اشعاری از «مولانا»، «عطار»، «سعدی»، «عراقی» و «هوشنگ ابتهاج» را خوانده است. آلبوم این گروه شامل سازبندی متنوعی است و جمعی از بهترین نوازنده های موسیقی کشور در آن هنرنمایی کرده اند.
گروه موسیقی تلفیقی ایده در سال 1387 توسط علی تفرشی تشکیل شد و همان سال با شرکت در بیست و چهارمین جشنواره موسیقی موسیقی فجر مقام اول را کسب کرد. آهنگسازی و تنظیم قطعات آلبوم ایده از سال 87 به بهانه اولین کنسرت و شرکت در جشنواره موسیقی فجر آغاز شد. در سال های بعد بر تعداد قطعات اضافه کردند تا نهایتا تصمیم بر ضبط 9 اثر قطعی شد. تعداد هنرمندانی که به عنوان نوازنده و گروه کُر در ضبط قطعات آلبوم ایده شرکت داشته اند، هشتاد نفر است که متشکل از چهره های مطرح این حوزه هستند.
آخرین حضور تفرشی در بازار موسیقی به پنج سال قبل و آلبوم «تردید» باز می گردد. البته او در آن آلبوم که بیشتر گرایش به سمت پاپ داشت هم گریزی به آثار شعرای کلاسیک نظیر مولانا زده بود.

جدیدترین آلبوم «علی تفرشی», آلبوم «تردید»,آلبوم گروه «ایده»
آمار بازدید : 453
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500