ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : فاطمه فدایی
|
تاریخ : چهارشنبه 6 اسفند 1393 - ساعت 13:29:01
چاپ خبر

کتاب «موسیقی ۱۳۹۴» منتشر شد

کتاب پژوهشی و مصور «موسیقی ۱۳۹۴» حاوی آمار، اطلاعات، مستندات و عکس‌های مربوط به موسیقی، تالیف حمیدرضا عاطفی در بازار نشر عرضه شد. کتاب موسیقی ۱۳۹۴ با همکاری یک تیم پژوهشی تهیه شده و بخش‌های مختلفی را در حوزه‌های مختلف موسیقی سنتی، نواحی، کلاسیک و پاپ در برگرفته است.


asasdas_1.jpgکتاب پژوهشی و مصور «موسیقی ۱۳۹۴» حاوی آمار، اطلاعات، مستندات و عکس‌های مربوط به موسیقی، تالیف حمیدرضا عاطفی در بازار نشر عرضه شد. کتاب موسیقی ۱۳۹۴ با همکاری یک تیم پژوهشی تهیه شده و بخش‌های مختلفی را در حوزه‌های مختلف موسیقی سنتی، نواحی، کلاسیک و پاپ در برگرفته است.
از ویژگی‌های این سالنامه و کتاب موسیقی می‌توان به درج تصاویر صد‌ها هنرمند و موسیقیدان یک قرن گذشته به انضمام تاریخ تولد و درگذشت دقیق آن‌ها، ارائه اطلاعات آماری و همچنین گزارش تصویری اتفاقات مهم موسیقایی دو سال اخیر، ارائه اطلاعات مربوط به شرکت‌ها، گروه‌ها، سایت‌ها، وبلاگ‌ها، موسسات و... که در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنند، اشاره کرد.
علاوه بر اطلاعات ذکر شده، اسامی مسئولان و هنرمندان انجمن موسیقی شهرهای مختلف و نیز انتشار صد‌ها عکس تاریخی از موسیقیدان‌ها و برخی کنسرت‌های برجسته از دیگر ویژگی‌های این سالنامه است.
طرح و پژوهش کتاب موسیقی ۱۳۹۴ ازحمیدرضا عاطفی (عضو هیئت مدیره کانون پژوهشگران خانه موسیقی ایران) است که برای دومین دوره به طور مستقل و غیر وابسته تهیه شده و توزیع آن از اول اسفند آغاز شد.

کتاب «موسیقی ۱۳۹۴»,حمیدرضا عاطفی
آمار بازدید : 478
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500