ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : Admin
|
تاریخ : پنج‌شنبه 11 تیر 1394 - ساعت 00:49:59
چاپ خبر

بازگشت مشروط برنامه موسیقیایی «دستان»

مدیر شبکه آموزش سیما از تولید و پخش مجدد برنامه موسیقی‌محور «دستان» پس از ایام رمضان خبر داد و گفت: این برنامه اگر به موسیقی اصیل متعهد باشد، ادامه پیدا می‌کند؛ البته «دستان» پیش از این هم متعهد به موسیقی اصیل بوده است.

بازگشت مشروط برنامه موسیقیایی «دستان»

وی در عین حال تاکید کرد: همه برنامه‌های تلویزیون به اقتضای کاری‌شان تغییراتی دارند. برنامه «دستان» نیز شامل همین برنامه‌هاست و پس از ایام رمضان پخش خود را آغاز می‌کند.

دکتر حسین ساری - مدیر شبکه آموزش سیما - در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، با تأکید بر این مطلب که برنامه موسیقی محور «دستان» در شبکه آموزش حذف نشده است و پخش آن ادامه خواهد داشت، گفت: تا آنجا که این برنامه به اهداف خودش که موسیقی اصیل و سنتی است، بپردازد، در تلویزیون قابل استفاده است و البته پیش از این هم متعهد به موسیقی اصیل بوده است.

مدیر شبکه آموزش در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه «دستان» مورد حمایت شبکه آموزش قرار گرفته و تداوم می‌یابد؟ عنوان کرد: این برنامه اگر به موسیقی اصیل متعهد باشد، ادامه پیدا می‌کند؛ البته مهمانان این برنامه هم باید این ویژگی‌ها را داشته باشند.

وی ادامه داد: این برنامه موسیقی‌محور ادامه خواهد داشت و طی اولین روزهای بعد از رمضان ادامه پخش خود را آغاز خواهد کرد.

برنامه موسیقی محور «دستان» از عید نوروز تولیدش متوقف شده بود و بازپخش می‌شد.

مدیر شبکه آموزش در پاسخ به اینکه علت توقف تولید تنها برنامه موسیقی محور تلویزیون چه بوده است؟ نیز یادآور شد: به دلیل شرایط زمانی ممکن است تولید یک برنامه با مشکلاتی مواجه شود که برای مدتی پخش نشود و یا بازپخش شود؛ البته در ارتباط با پخش آن در ایام رمضان به دلیل اینکه این برنامه در ساعاتی پخش می‌شد که ساعات راز و نیاز و عبادت بود، تصمیم گرفته شد ادامه پخش آن پس از ایام رمضان باشد. اما در مقاطعی که به شکل گلچین پخش می‌شد و تولید نمی‌شد به دلیل این بود که از لحاظ محتوایی و فنی دچار مشکل شده بود.

برنامه موسیقی‌محور «دستان», برنامه دستان
آمار بازدید : 247
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500