ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : Admin
|
تاریخ : دوشنبه 12 مرداد 1394 - ساعت 23:13:22
چاپ خبر

چرا پخش تنها برنامه تخصصی موسیقی نامنظم شده است؟!

دستان، در هاله‌ای از ابهام

برنامه موسیقایی دستان این هفته هم پخش نشد. حوالی ساعت 21 جمعه این هفته وقتی هواداران پروپاقرص این برنامه ، کانال تلویزیون خود را روی شبکه آموزش قرار دادند تا شاهد برنامه مورد علاقه خود باشند، متوجه شدند این هفته نیز این برنامه پخش نخواهد شد.

دستان، در هاله‌ای از ابهام

با روی کار  آمدن مدیریت جدید در صدا و سیما و ایجاد تغییرات در مدیریت های شبکه های مختلف، دستان مدتی تعطیل شد و دلیل آن هم دوربودن آن از هدف اصلی شبکه آموزش عنوان شد اما با رایزنی های انجام شده و ایجاد تغییرات در برنامه، پخش آن از سرگرفته شده بود اما این هفته مجددا پخش آن قطع شد و علاقمندان موسیقی جدی را نگران باقی گذاشت.

برنامه دستان برنامه ای ست به تهیه کنندگی سیدمحمد مناجاتی و اجرای کارشناسانه سیدعباس سجادی که با هدف تحلیل و بررسی موسیقی فاخر ایرانی از چند سال قبل فعالیت خود را آغاز کرد و دربرنامه هایی گفتگومحور، زندگی هنری و کار جدی ترین آهنگسازان، خوانندگان و فعالان همه حوزه های موسیقی را مورد نقد و بررسی قرار داد و مخاطبان خاص خود را پیدا کرد. بنابر پیگیری خبرنگار موسیقی ما از مسئولان تولید این برنامه، در دور جدید ضبط آن، موزیسین های شاخصی چون حمید متبسم، حسام الدین سراج، بهروز صفاریان، شهرداد روحانی، مجید کیانی، داریوش طلایی و چندین تن دیگر از موسیقی دانان طراز اول ایران روبروی سید عباس سجادی نشستند و به سوالات این کارشناس مجری و مدیر سرشناس موسیقی و هنر پاسخ دادند. یکی دیگر از نکات سری جدید ضبط این برنامه، حضور استاد بی همتا ابراهیم قنبری مهر در تلویزیون بود که برای اولین بار اتفاق می افتاد. استاد قنبری مهر، سازساز مشهور و جهانی و شاگرد مستقیم ابوالحسن خان صباست و با انتشار خبر حضور ایشان دربرنامه دستان، علاقمندان هنرفاخر ایرانی، چشم انتظار دیدن ایشان در این برنامه اند اما عدم پخش این برنامه در جمعه گذشته، پخش همه این برنامه های جدی و تاثیرگذار را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

برنامه دستان, برنامه موسیقیایی دستان, برنامه تلویزیونی دستان
آمار بازدید : 330
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500