ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : -------
|
تاریخ : یک‌شنبه 29 شهریور 1394 - ساعت 12:34:47
چاپ خبر

«حسین علیزاده» در همایش نکوداشت مولانا ساز می‌نوازد

«حسین علیزاده» یک‌شنبهٔ هفتهٔ آینده – پنجم مهرماه- به همراه «محمود فرشچیان» در همایش بین المللی نکوداشت مولانا تجلیل خواهد شد و علاوه بر آن اجرایی زنده نیز خواهد داشت.

«حسین علیزاده» در همایش نکوداشت مولانا ساز می‌نوازد

علیزاده در آثار متعدد خود اشعار بسیاری از «مولانا» را استفاده کرده است که از جملهٔ آنان می‌توان به «شورانگیز» با آواز «شهرام ناظری» اشاره کرد. به گفتهٔ «سعید محمدزاد اکبری» -مدیرمسئول این همایش- منتخبان این همایش در ده محور مولوی‌شناسی، تحقیق، شعر، موسیقی، انتشارات، تألیف، خط و نقاشی، رسانهٔ جمعی، دبیری انجمن و بانوی برگزیده مشخص شده‌اند. در این میان «حسین علیزاده» در بخش موسیقی و استاد «محمود فرشچیان» با اثر ماندگار «شمس و مولانا» برگزیده‌ی بخش نقاشی همایش بین المللی نکوداشت مولانا شده‌اند. علاوه بر آن «پری صابری» نیز به عنوان بانوی برگزیده این همایش معرفی خواهد شد.

با نظر اکثریت هیئت انتخاب، دکتر امیرحسین شاه خلیلی به عنوان مولوی‌شناس، دکتر حسین وحیدی به عنوان مؤلف، دکتر فرشاد به عنوان دبیر انجمن، انتشارات «علمی» در بخش انتشارات، دکتر گواهی در بخش تحقیق و دکتر محمود بختیاری در بخش شعر به عنوان برگزیدگان هر بخش معرفی شدند. دومین همایش بین المللی نکوداشت مولانا، ۵ مهر ٩۴ در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد.

حسین علیزاده, نکوداشت مولانا, تار, محمودفرشچیان,
آمار بازدید : 395
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500