ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : -------
|
تاریخ : شنبه 9 آبان 1394 - ساعت 14:58:09
چاپ خبر

آلبوم« شب خیالی» مهدی مدرس مجوز گرفت

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مجوز آلبوم شب خیالی مهدی مدرس راصادر کرد.

آلبوم« شب خیالی» مهدی مدرس مجوز گرفت

به گزارش رادیوپدیده به نقل از موسیقی فارس، مهدی مدرس ضمن بیان اینکه  قطعات این آلبوم عمد تا درفضای مجازی پخش خواهد شد، گفت : آلبوم شب خیالی، گزیده برخی از کارهایی بود ه که ازسه سال پیش تهیه شده است و این آلبوم، بیشتر از طریق سایت های مجاز و اینترنت دراختیار مخاطبان قرار می گیرد.
این خوانند ه پاپ کشور، ازحضور آهنگسازوتنظیم کننده های مختلف دراین آلبوم خبرداد وبیان داشت : برخلاف آلبوم های قبلی ام که آهنگسازی و تنظیم و ملودی - غیر از یک قطعه  - ازکارهای خودم بود؛ دراین آلبوم از دیگر دوستان، که درکارشان حرفه ای هستند استفاده کرده ام زیرا این کار می تواند ازلحاظ شنیداری، متنوع ترباشدومخاطبان، تفاوت کار را نسبت به آلبوم های دیگر من ببینند.
وی درادامه افزود: دراین آلبوم قطعات عاشقم ، دریا وشب برفی از کارهای خودم است و حس دیگری به آنها دارم و درتنظیم قطعات از نظرات دوستان تنظیم کننده استفاده کرده ام واین آلبوم نسبت به آثاری که تا امروزازمن وارد بازارشده اثر کامل تری خواهد بود.
وی درادامه گفت : به زودی آلبوم چندرسانه ای ( مدیا ) از مجموعه 6نماآهنگ که قبلا"مجوز دریافت کرده اند ، وارد بازار خواهم کرد تا مخاطبان راضی تر باشند،زیرا آلبومی که بصورت مدیا منتشرخواهد شد ،شامل چند کنسرت ، بصورت قطعات تصویری و نماآهنگ خواهد بود.
آلبوم موسیقی« شب خیالی» دارای 7 قطعه: بازی ،تسلیم سرنوشت ،یه دیوونه ،عاشقم ،پاییز،شب برفی و دریا بوده و آهنگسازی و تنظیم آن را انوشیروان تقوی ،مهدی مدرس ،فربد فروغی ،شاهین طاهری ،معین حبیبی وسید محمد میربستانی  انجام داده اند.
اشعار این آلبوم را مهدی مدرس ،سایه سبک بار ،رامین حسینی ،میلاد تهرانی و پریسا شکیب  سروده اند.
گفتنی است مجوز این آلبوم ازطرف دفتر موسیقی درحالی صادر شده که دربرخی ازسایت ها از«ممنوع الفعالیت »بودن این خواننده پاپ اخبارکذ بی منتشر شده بود.

شب خیالی, مهدی مدرس, مجوز, دفترموسیقی, وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی,
آمار بازدید : 331
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500