ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : -------
|
تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394 - ساعت 14:05:26
چاپ خبر

پیش بینی فروش بیش از 2 میلیون نسخه از آلبوم جدید ادل در هفته اول

همانطور که انتظار می‌رفت، «هلو» تک آهنگ جدید ادل در سه سال گذشته درصدر جدول «هات 100» بیلبورد قرار گرفت و رکورد شکنی هم کرد.

پیش بینی فروش بیش از 2 میلیون نسخه از آلبوم جدید ادل در هفته اول

به گزارش رادیوپدیده به نقل از موسیقی ما، در طول هفته اول انتشار، این تک آهنگ 1.1 میلیون بار دانلود شد و با این حساب به طور قطعی رکوردی که در سال 2009 توسط فلورید ، رپر مشهور با آهنگ «راست گرد» ثبت شده بود. «راست گرد» به خوانندگی فلوریدا با 600 هزار بار دانلود صاحب رکورد قبلی بود.

از زمانی که تیلور سویفت با آهنگ «بلرزون» (Shake It Off) در سپتامبر سال 2013 موفق به کسب این موقعیت شد، ادل اولین زنی است که مستقیم به جایگاه یک این جدول می رود.

با این حساب بعد از قطعات «غلطیدن در اعماق»، «کسی مثل تو» و «باران را به آتش بکش»،  «هلو» چهارمین قطعه از ادل محسوب می‌شود که به صدر جدول راه پیدا کرده.

ویدئوی قطعه «هلو» توسط فیلمساز کانادی – فرانسوی خاویر دولان  ساخته شده است. این ویدئو هم در نوع خودیک رکوردشکن بوده است . از زمان انتشار تا کنون تنها در سایت ویو 200 میلیون بار دیده شده است. این ویدئو رکورد سویفت را در ویو(Vevo) هم شکست .  هلو با رقم 27.7 میلیون بازدید در روز اول فراتر از موزیک-ویدئو «بد بلاد» به خوانندگی تیلور سویفت قرار گرفت که رکورد  20.1 میلیون ببیننده در روز اول را سایت ویو ثبت کرده بود.

پیش بینی‌ها برای آلبوم جدید ادل که 25 نام دارد (و هلو هم یکی از قطعات آن است) ، اعداد و ارقامی فضایی است.

پیش بینی کنندگان بزرگ این صنعت شرت می بندند که در هفته اول انتشار بیش از 2 میلیون نسخه از آلبوم فروش برود. از زمان آلبوم  “No Strings Attached”از گروه «ان سینک»  در سال 2000 هیچ آلبومی در هفته اول  چنین رقمی در فروش  نداشته است. 2.4میلیون نسخه رکورد ان سینک در هفته اول بوده است.

تک آهنگ, ادل, هلو, هات100, رکوردشکنی,
آمار بازدید : 411
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500