ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : -------
|
تاریخ : شنبه 23 آبان 1394 - ساعت 13:00:30
چاپ خبر

خوانندگان دنبال شفافیت شرایط هستند/ رییس‌جمهور وقت دیدار بدهد

مدیرعامل بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و پژوهشگر موسیقی درباره نامه اخیر خوانندگان پاپ به رییس‌جمهور معتقد است این افراد به دنبال شفافیت شرایط فعالیت‌شان هستند.

خوانندگان دنبال شفافیت شرایط هستند/ رییس‌جمهور وقت دیدار بدهد

سید عباس سجادی مدیرعامل بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه‌ترین فعالیت های این مجموعه فرهنگی هنری زیر مجموعه معاونت هنری وزارت ارشاد توضیح داد: به طور حتم بعد از ماه صفر برنامه‌های موسیقایی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران راه می‌افتد و ما میزبان چندین گروه موسیقی به سبک و سیاق گذشته خواهیم بود. ضمن اینکه اولین جشنواره شعر نیاوران با دبیری محمد سلمانی و برپایی نمایشگاه «هفت نگاه» از جمله فعالیت هایی است که در آینده ای نزدیک برگزار می‌کنیم.

این کارشناس موسیقی با اشاره به نامه اخیر خوانندگان پاپ به رییس جمهوری بیان کرد: به اعتقاد من آنچه هنرمندان از دولت توقع دارند شفافیت در برخورد است و این هم حق هر هنرمند و شهروند است. اتفاقا نامه ای که خوانندگان پاپ به آقای رییس جمهور داده اند حاوی یک نکته بوده است یعنی همان پاسخگویی. به هر دلیل آنها بر این باورند اگر جرمی مرتکب شده اند و یا متهم به نکته ای هستند به قول اهل قضا این فضا برایشان تفهیم اتهام شود.

وی ادامه داد: به نظر من این موضوع اتفاق بسیار خوبی خواهد شد که اگر شرایطی فراهم شود مانند همه اصناف دیگر خوانندگان نیز ملاقاتی با آقای روحانی داشته باشند تا بتوانند راحت و بدون واسطه مشکلات و دغدغه های خود را بیان کنند. من امیدوارم به زودی این اتفاق خوب محقق شود چرا که معتقدم گفتگو بهترین راه برای حل مشکلات است.

مجری کارشناس برنامه تلویزیونی «دستان» نیز درباره سرنوشت این مجموعه تلویزیونی ویژه موسیقی گفت: ما هیچوقت ناامید نمی شویم و تصور می کنم بتوانیم بار دیگر شاهد پخش دوباره این برنامه در رسانه ملی باشیم.

خوانندگان, پاپ, رادیوجوان, رییس جمهور, ممنوع کار,
آمار بازدید : 352
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500