ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : Admin
|
تاریخ : شنبه 4 دی 1395 - ساعت 18:31:04
چاپ خبر

آغاز تور زمستانی کنسرت "ناگفته" با حافظ و شهرام ناظری

‎تور زمستانی کنسرت "ناگفته" با حضور حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری در ماه های دی، بهمن و اسفند سال جاری در بوشهر، رشت، اراک، کرمانشاه، بندرعباس، خوزستان، کرج، سمنان و تهران با گروه "ناگفته" روی صحنه می رود.

آغاز تور زمستانی کنسرت "ناگفته" با حافظ و شهرام ناظری

به گزارش هنرآنلاین، ‎تور زمستانی  "ناگفته" اثری از حافظ ناظری با همراهی استاد شهرام ناظری، که در اجرای تابستانی خود با بیش از پنجاه هزار شرکت کننده عنوان پرمخاطب ترین تور کنسرت موسیقی ایران را به خود اختصاص داده است اولین اجرای فصل جدید خود را در  ٦ دی ماه در شهر بوشهر روی صحنه خواهد برد. 

گفتنی است که تور " ناگفته" سعی دارد بنا به درخواست علاقه مندان، به شهرهایی که در آنها اجرا نداشته هم سفر کند و بوشهر از جمله  این اجراها است.

‎تور کنسرت "ناگفته" که قرار بود در سفر بعدی خود تنها  یک اجرا آن هم در تاریخ 9 دی ماه در  رشت داشته باشد، با توجه به استقبال علاقه مندانش، اجرای خود را در روز ١٠دی در این شهر تمدید کرد.

‎لازم به ذکر است کنسرت "ناگفته" 23 دی ماه در کرمانشاه  با اجرای قطعات ماندگار به زبان کُردی بر روی صحنه می رود.

‎اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ  اجرا در دیگر شهرها و جزئیات برنامه، طی روزهای آینده  منتشر خواهد شد.

‎آلبوم "ناگفته" حافظ ناظری، اولین اثر موسیقایی در تاریخ خاورمیانه است که توانسته به مدت ٢ هفته متوالی در صدر فروش آثار موسیقی کلاسیک جهان در سایت" بیلبورد" قرار گیرد.

شهرام ناظری, حافظ ناظری,کنسرت ناگفته,تور کنسرت ناگفته,تور زمستانی کنسرت ناگفته,کنسرت ناگفته در بوشهر,کنسرت ناگفته در رشت,کنسرت ناگفته در اراک,کنسرت ناگفته در کرمانشاه,کنسرت ناگفته در بندرعباس,کنسرت ناگفته در خوزستان,کنسرت ناگفته در کرمان,کنسرت ناگفته در کرج,کنسرت ناگفته در تهران,کنسرت شهرام ناظری در بوشهر,کنسرت حافظ ناظری در بوشهر,کنسرت شهرام ناظری در رشت,کنسرت حافظ ناظری در رشت,کنسرت شهرام ناظری در اراک,کنسرت حافظ ناظری در اراک,کنسرت شهرام ناظری در کرمانشاه,کنسرت حافظ ناری در کرمانشاه,کنسرت شهرام ناظری در بندرعباس,کنسرت حافظ ناظری در بندرعباس,کنسرت شهرام ناظری در خوزستان,کنسرت حافظ ناظری در خوزستان,کنسرت شهرام ناظری در کرمان,کنسرت حافظ ناظری در کرمان,کنسرت شهرام ناظری در کرج,کنسرت حافظ ناظری در کرچ,کنسرت شهرام ناظری در تهران,کنسرت حافظ ناظری در تهران
آمار بازدید : 320
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500