ورود به حساب کاربریبازیابی کلمه عبورجهت ثبت نام در رادیو پدیده اینجا کلیک کنید
نویسنده : نوشین انصاری
|
تاریخ : یک‌شنبه 28 آبان 1396 - ساعت 12:10:13
چاپ خبر

کاوه آفاق: همت عمومی برای کمک‌ های مردمی ستودنی است

خواننده آلبوم «با قرص‌ها می‌رقصد» با حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه، در تلاش است با انعکاس بخشی از مشکلات این مردم در صفحات شخصی‌اش در شرایط کنونی، نیازها و خواسته‌هایشان را به گوش مسئولین برساند.

کاوه آفاق: همت عمومی برای کمک‌ های مردمی ستودنی است

به گزارش مای ریتم و به نقل از موسیقی ما، کاوه آفاق درباره کمک های مردمی در زلزله اخیر گفت: «من نه به عنوان یک خواننده، بلکه به عنوان یک هموطن ادعا دارم که دولت‌ها در این قبیل مواقع می‌توانند بخشی از این کمک‌ها را متقبل شود ولی عمده این فضا را خود مردم و NGO‌ها انجام می‌دهند و در این شرایط این همت عمومی و خیر خواهی همگانی که بوجود آمده واقعا قابل احترام است.»

آفاق افزود: «در مرحله کنونی و چیزی که من از نزدیک دیدم، مردم در مناطق زلزله‌زده از کمک‌های مصرفی و اقلام ضروری اشباع شده‌اند. هر چند مدیریت درستی در تقسیم آنها اعمال نشده و هنوز بخشی از روستاها چادرو اقلام اولیه زندگی را دریافت نکرده‌اند ولی در این مرحله کانکس و کمک‌های مالی برای ساخت مجدد این شهرها و خانه‌ها اولویت اکیدی هستند که شاید بایستی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد ولی در کل همت عمومی برای کمک‌های مردمی ستودنی است.»

این خواننده درباره تجربیات شخصی خود در مواجهه با افراد آسیب دیده نیز گفت: «من افراد زیادی را از نزدیک دیدم و با آنها حرف زدم. بیشتر از هر چیزی به امید و دلگرمی نیاز دارند. به اینکه غم از دست دادن عزیزانشان را با دلگرمی و امید مردم و مسئولین آرام آرام به فراموشی بسپارند و به زندگی بازگردند. من فردی را دیدم که همه اعضای خانواده 5 نفره‌اش را از دست داده بود ولی با دیدن اراده ملی برای کمک به زلزله زده‌ها شخصا وارد عمل شده بود و کمک به کودکان آسیب دیده زلزله را آغاز کرده بود. غم بزرگیدر چهره‌اش بود ولی گویی فقط با کمک به دیگران آرام می‌شد. فضای بهت آور و عجیبی بود و از تک تک این آدمها باید درس زندگی گرفت.»

آفاق در انتهای صحبت‌هایش نیز گفت: «به زودی به تهران باز خواهم گشت و برنامه‌ریزی برگزاری کنسرتم را انجام خواهم داد که بخشی از عواید آنرا به زلزله‌زدگان اختصاص خواهم داد.»

کاوه آفاق,راک,موسیقی راک,پاپ,موسیقی پاپ,پاپ راک,موسیقی پاپ راک,پلی بک,زلزه,زلزله کرمانشاه
آمار بازدید : 429
تعداد نظرات (0)
ارسال نظر
لطفا صبر کنید...
 

پر بازدید ترین آهنگ ها

View More ▶

ارتباط با ما

کاراکتر باقی مانده : 500